Maxxo VM Master

Maxxo VM Master

Maxxo VM Master

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Dodavatel:Maxxo
Cena:8499.00 Kč
Maxxo VM Master 4,25 (85%) 23 hodnocení

Uložte si svá jídla bezpečně do chladničky nebo mrazáku a prodlužte jejich čerstvost a trvanlivost odsátím vzduchu ze sáčku či krabičky. Plně automatická Vakuová balička Maxxo VM Master na první pohled zaujme svým moderním nerezovým designem a svojí jednoduchostí i snadnou obsluhou, díky unikátnímu sytému uzavírání pomocí komfortní rukojeti.Vlastnosti: extra šíře svařovací lišty umožňuje používat velké fólie o šířce až 40 cm!  zavakuuje výrazně větší mnoství potravin najednou než ostatní vakuovačky na trhu uplatnění nalezne zejména v gastro provozech, u řezníků, uzenářů, lahůdkářů, myslivců, rybářů, pěstitelů, všude tam, kde je třeba zavakuovat velké balíky potravin velký sací výkon 25 l/min – extrémně výkonná dvojitá pumpa dvojitý svár pro pevné a neprodyšné zatavení fólie unikátní systém uzavírání pomocí rukojetí zabudované místo pro Jumbo role fólií (10 m x 40 cm) integrovaný řezák vakuování suchých i vlhkých potravin možnost vakuování ve vakuovacích dózách funkce rychlé marinování odolný nerezový design


 • Mísa opal EASY COPPA 3 l ORION
  Mísa opal EASY COPPA 3 l ORION

  Představujeme vám salátovou mísu z kolekce Easy Coppa, která je vhodná na servírování zeleninových či ovocných salátu, různých..

  199.00 Kč
 • Banquet Miska keramická Sweet home 12,5 cm
  Banquet Miska keramická Sweet home 12,5 cm

  Dopřejte si cereálie či polévku v keramické misce v bílo-šedé kombinaci s dekorem HOME. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na..

  99.00 Kč
 • ECG VS 110B10
  ECG VS 110B10

  Vakuovací svářečka fólií s povrochovou úpravou z nerezové oceli. ECG VS 110 B10 prodlouží čerstvost vakuovaných potravin. Využijete..

  1199.00 Kč
 • Orion Sada polévkových misek s poklicí 450 ml, 4 ks
  Orion Sada polévkových misek s poklicí 450 ml, 4 ks

  Sada čtyř polévkových misek, které jsou výborné nejen k podávání horkých polévek, ale stejně dobře v nich můžete zapékat..

  369.00 Kč
 • Tescoma Mísa s víkem GrandCHEF
  Tescoma Mísa s víkem GrandCHEF

  Masivní nerezová mísa o průměru 20 cm s dobře těsnicím víkem a protiskluzovou úpravou. Miska má v kuchyni široké využití, je vhodná..

  529.00 KčVybavení pro: Mísy a misky V sekci nábytek | bytové doplňky a dekorace | doplňky do kuchyně | skladování a balení potravin je možné objevit maxxo vm master!
© 2021 Kontakt